Peter Dahl litografi

141576

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad Peter Dahl, färglitografi, 303/375, bladmått 55x39 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (13 bud)
384110
3 200
384026
384101
384026
2 800
384100
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.