Bengt Fransson oljemålning

141575

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer vid havet" - Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 50x60 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
386072
386071
2 400
385979
385146
385131
1 900

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.