Bengt Fransson oljemålning

141574

FRANSSON, Bengt (född 1935): Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 59x72 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
385582
385295
385095
1 900
384755
1 800
384753
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.