Bengt Fransson oljemålning

141573

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Skagenmotiv", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 59x72 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
384011
5 000
384200
4 800
384011
4 600
384199
4 400
384011
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.