Bengt Fransson oljemålning

141572

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Tidig morgon på väg hem" - Stockholm, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 44x53 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
383967
4 400
377238
4 200
376594
376593
3 800
376592

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.