Göran Brunius oljemålning

141570

BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Marsvinter", monogramsignerad GB, olja på duk, 66x92 cm

Konst, Måleri

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (3 bud)

381366
380516
377670

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.