Klaffbord 1800-tal mahogny

141564

KLAFFBORD, Karl Johan-stil, mahogny, 1800-tal, förgyllda lejontassar, höjd 78, 135x73 cm

en klaff något skev

Klaffbord 1800-tal mahogny

Budhistorik (4 bud)

385058
384066
500
384030
383388

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.