Klaffbord i Karl Johan-stil

141563

KLAFFBORD, Karl Johan-stil, mahogny, 1900-tal, förgyllda lejontassar, höjd 78, 124x64 cm, nyckel finns

Klaffbord i Karl Johan-stil

Budhistorik (13 bud)
385754
900
385645
850
385251
385119
750
385250
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.