Cornelis Corneille färglitografi

141562

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Kvinna med fågel, signerad Corneille 32/250, färglitografi, 60x50 cm

Budhistorik (12 bud)
383705
383778
1 900
383705
1 800
383777
1 700
383705
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.