Taburetter Karl Johan-stil

141560

TABURETTER, 1 par, Karl Johan-stil, mahogny

En taburett med lagning, smärre ytskador

Taburetter Karl Johan-stil

Budhistorik (17 bud)
384116
384092
2 800
383865
2 600
384003
2 600
383865
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.