Spelbord England

141548

SPELBORD, England, 1800-tal, mahogny, höjd 77,5, diameter 111 cm

Bordskivan ngt blekt, skador, renoverat, kompletterat

Spelbord England

Budhistorik (1 bud)

383720
2012-07-19 22:06:33

2012-07-20 kl 19:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.