Bord 1800-tal

141545

BORD, på pelarfot, 1800-tal, mahogny, höjd 75, 92x51,5 cm

Renoverat, kompletterat, smärre fanérskador

Bord 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

379828
2012-07-12 09:39:07

2012-07-20 kl 18:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.