Stolar senempire

141538

STOLAR, 6 st, senempire, mahogny

Lagning, skador

Stolar senempire

Budhistorik (5 bud)
384022
379830
1 600
378701
378598
376441

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.