Oljemålning Madonna

141534

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Madonna med jesusbarnet, daterad på baksidan 1933(?), olja på duk, 106x81 cm

Konst, Måleri

Oljemålning Madonna

Budhistorik (17 bud)
384051
4 200
384054
384051
3 800
384052
3 600
384051
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.