Natasha Andersson akryl

141526

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 66, signerad och daterad 2012, akryl på pannå, 88x115 cm

Konst, Måleri, Välgörenhet

Natasha Andersson akryl
Budhistorik (23 bud)
385084
4 200
385033
385033
3 200
384354
383909
1 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.