Natasha Andersson akryl

141518

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 58, signerad och daterad 2012, akryl på pannå, 26x26 cm

Konst, Måleri, Välgörenhet

Natasha Andersson akryl
Budhistorik (13 bud)
385410
900
385398
850
385409
385398
750
385405
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.