Terrin tenn

141515

TERRIN, tenn, 1800-tal, höjd 28, diameter 27 cm

Bucklor, sned lockknopp, fot skadad

Diverse

Terrin tenn

Budhistorik (5 bud)
383617
550
382807
500
380780
450
381232
380780

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.