Fat och tallrikar tenn

141514

FAT, TALLRIKAR, 5 st, tenn, Tyskland, fatets diameter 34 cm, tallrikarnas diameter 22,5 cm

Tallrikar monogramgraverade, repor, bucklor och lagningar

Diverse

Fat och tallrikar tenn

Budhistorik (1 bud)

383722
2012-07-19 22:10:26

2012-07-19 kl 22:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.