Natasha Andersson akryl

141504

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 54, signerad och daterad 2012, akryl på pannå, 26x26 cm

Konst, Måleri, Välgörenhet

Natasha Andersson akryl
Budhistorik (8 bud)
385348
700
385334
650
385334
550
384556
500
384555
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.