Natasha Andersson akryl

141486

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 46, signerad och daterad 2012, akryl på pannå, 80x99 cm

Konst, Måleri, Välgörenhet

Natasha Andersson akryl
Budhistorik (13 bud)
377770
4 600
385083
4 400
377770
4 200
385082
377770
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.