Svend Drews oljemålning

141484

DREWS, Svend (1919-2003): Skördelandskap, signerad Sv Drews, olja på duk, 80x110 cm

Konst, Måleri

Svend Drews oljemålning

Budhistorik (2 bud)

383653
550
382691
500

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.