Natasha Andersson akryl

141481

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 43, signerad och daterad 12, akryl på pannå, 26x34 cm

Konst, Måleri, Välgörenhet

Natasha Andersson akryl
Budhistorik (10 bud)
384547
750
379193
700
379192
650
379190
600
379189
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.