Erland Cullberg oljemålning

141472

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, cm

Smärre skrapmärke

Konst, Måleri

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (42 bud)
383636
11 500
383628
11 000
383632
11 000
383628
10 500
383630
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.