Natasha Andersson akryl

141445

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 26, signerad och daterad 2012, akryl på pannå, 26x26 cm

Konst, Måleri, Välgörenhet

Natasha Andersson akryl
Budhistorik (10 bud)
385279
750
385266
700
385220
650
385265
650
385220
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.