Natasha Andersson akryl

141437

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 20, signerad och daterad 2012, akryl på pannå, 26x26 cm

Konst, Måleri, Välgörenhet

Natasha Andersson akryl
Budhistorik (19 bud)
384666
1 600
384619
384665
384619
1 400
384664
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.