Natasha Andersson akryl

141424

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 12, signerad och daterad -05, akryl på pannå, 31x31 cm

Konst, Måleri, Välgörenhet

Natasha Andersson akryl
Budhistorik (3 bud)

384629
700
384628
378546

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.