Ron Lior mapp serigrafier

141399

RON, Lior (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade (olika nr), 250 ex., serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm; bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"

Smärre kantveck

Ron Lior mapp serigrafier

Budhistorik (10 bud)
382999
382982
950
382937
900
382896
850
382845

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.