Max Knutsen litografi

141397

KNUTSEN, Max (samtida): 2 st, Prinsessan Madeleine, Drottning Silvia, signerade Max Knutsen 64/225, 50/230, litografier, bladmått, 32x46 resp 46x32 cm

Max Knutsen litografi

Budhistorik (2 bud)

383175
377799

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.