Andreas Lundberg giclée

141396

LUNDBERG, Andreas (samtida): 3 st, "Superlandscape", monogramsignerad AL, numrerade, giclée, bladstorlek 36x29 cm vardera

Andreas Lundberg giclée

Budhistorik (6 bud)
382393
1 600
373649
382391
1 400
373649
1 300
382390

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.