Soffbord 1800-tal

141381

SOFFBORD, 1800-talets slut, bordsskiva med skuren dekor med frimurarkors, höjd 60,5, 118x65 cm

Soffbord 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
383176
650
383089
600
383089
550
382980
500
383086
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.