Siri Rathsman olja

141378

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Stilleben, olja på duk, 71x90 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Siri Rathsman olja
Budhistorik (15 bud)
383143
3 600
383222
3 400
383143
3 200
383205
383143
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.