Siri Rathsman olja

141377

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Landskap, osignerad, olja på duk, 80x63 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Dubblerad

Konst, Måleri

Siri Rathsman olja
Budhistorik (7 bud)
383219
3 200
383218
383217
2 800
383030
750
382796
700

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.