Siri Rathsman olja

141376

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Stilleben, signerad Siri Rathsman, olja på duk, 62x79 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Duklagning

Konst, Måleri

Siri Rathsman olja

Budhistorik (2 bud)

383188
374184

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.