Siri Rathsman olja

141376

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Stilleben, signerad Siri Rathsman, olja på duk, 62x79 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Duklagning

Konst, Måleri

Siri Rathsman olja

Budhistorik (2 bud)

383188
374184

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.