Spegel C Werné Norrtälje

141372

SPEGEL, 1800-tal, empire, stämplad C Werné, Norrtälje Halstämpel, förgylld och bemålad dekor, höjd 92x51 cm

Senare glas

Speglar

Spegel C Werné Norrtälje

Budhistorik (24 bud)
383166
4 200
383164
383164
3 800
383162
3 600
383163
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.