Spegel sengustaviansk

141370

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, förgylld och bemålad dekor, faseterat glas, höjd 76x32 cm

Renoverad och kompletterad

Speglar

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (37 bud)
383141
3 800
383145
3 800
383141
3 600
383135
3 400
383108
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.