Bordsur empire

141369

BORDSUR, 1800-tal, empire, förgylld med marmor, höjd 32 cm, nyckel finns

Skador detaljer saknas

Klockor/Ur

Bordsur empire

Budhistorik (11 bud)
383120
2 800
382834
2 600
383119
2 400
382834
377257
1 900

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.