Bonbonjärr Wien

141367

BONBONJÄR, porslin, 1900-talets början, Wien, polykrom dekor av figurscener, 27 cm

Fatet med lagningar

Keramik/Porslin

Bonbonjärr Wien

Budhistorik (4 bud)

383132
381135
382469
381135

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.