Byrå sengustaviansk

141364

BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk, med stenskiva, fanerad i mahogny, höjd 87, 114x54 cm

Fanérskador

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (8 bud)
383125
4 200
383016
383015
3 800
383014
3 600
383013
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.