Birger Birger Ericson oljemålning

141363

BIRGER-ERICSON, Birger (1904-1994): "Sophämtarna", olja på duk, 120x98 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

382958
1 600
382394
380983
1 300
373827

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.