Manuel Rodriguez de Guzman oljemålning

141357

MANUEL RODRIGUEZ DE GUZMAN (Spanien 1818-1867): Kortspelande barn,
signerad Rodriguez de Guzman, olja på pannå, 23x20 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (32 bud)
383107
8 200
382321
8 000
382990
8 000
382321
7 800
382986
7 600

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.