Theodor Jensen olja

141356

JENSEN, Theodor (England 1800-tal): Skördeflicka,
signerad T. Jensen, olja på duk, 82 x 64 cm; dubblerad

Konst, Måleri

Theodor Jensen olja

Budhistorik (8 bud)
382839
7 200
382318
7 000
382317
6 600
379612
4 200
379609

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.