Christer von Rosen

141351

VON ROSEN, Christer (född 1928): Självporträtt bakom myggnät,
signerad och daterad på baksidan Christer von Rosen 1963-66, målning på pannå bakom myggnät i form av handspegel, 33,5x18 cm

Konst, Skulptur

Christer von Rosen

Budhistorik (3 bud)

380349
1 300
375009
375008

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.