Anders Holm olja

141349

HOLM, Anders (1751-1824): Strandlandskap med figurer,
signerad och daterad A. Holm 1804, olja på pannå, 36x54 cm

Smärre ramskada

Konst, Måleri

Anders Holm olja

Budhistorik (11 bud)
383091
8 000
376055
7 800
383090
7 800
376055
7 400
383088
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.