Wolf Röhricht oljemålning

141342

RÖHRICHT, Wolf (1886-1953): Alplandskap, signerad Röhricht, olja på duk, 116x138 cm

Lagning med färgbortfall

Konst, Måleri

Wolf Röhricht oljemålning

Budhistorik (2 bud)

382811
373770
550

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.