Stegstolar 1800-tal

141339

STEGSTOLAR, 10 st, 1800-tal, bemålade

Fotavsluten med enstaka skador

Stegstolar 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

383056
380703
2 800
377036
377035
1 700

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.