Tino Stefanoni serigrafi

141328

STEFANONI, Tino (Italien född 1937): Senza titolo,
signerad och numrerad 148/150, färgserigrafi, 35x124 cm; rammått 72x160 cm

Tino Stefanoni serigrafi

Budhistorik (12 bud)
382450
3 800
382220
3 600
381888
3 400
379144
3 200
377788

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.