Tino Stefanoni serigrafi

141327

STEFANONI, Tino (Italien född 1937): Senza titolo,
signerad och numrerad 47/150, färgserigrafi, 36x36 cm

Tino Stefanoni serigrafi

Budhistorik (17 bud)
382498
2 800
379288
2 600
382496
2 600
379288
2 400
379149

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.