Nicolaes Berchem oljemålning

141326

BERCHEM, Nicolaes: Pastoralt landskap, hans art, 1700-tal, olja på pannå, 30,5x38 cm

Konst, Måleri

Nicolaes Berchem oljemålning

Budhistorik (9 bud)
382706
382699
1 300
382337
382335
382149

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.