Lennart Jirlow litografi

141324

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Skottkärran", signerad L Jirlow, 112/400, färglitografi, 45x60 cm, oramad

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (7 bud)
381562
3 400
382392
3 200
381562
375454
2 800
372527

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.