Lennart Jirlow litografi

141323

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Fruktkorg", signerad L. Jirlow, 22/400, färglitografi, 55x38 cm, oramad

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (5 bud)
381563
2 600
382049
2 400
381563
379201
375456

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.